wrzesień 27, 2023
Amerykańskie Auta Sportowe Chevrolet Marki

Chevrolet Camaro

chevrolet-camaro-black.jpg

Chevrolet Camaro Black – jak sugeruje nazwa jest czarny, włącznie z kołami. Ciekawym rozwiązaniem są świecące na czerwono obwódki wokół reflektorów. Sportowego charakteru dodają ogromne 21-calowe felgi oraz wiele zmodyfikowanych detali nadwozia. Pod maską drzemie 300-konny silnik V6 o pojemności 3,6 litra.

chevrolet-camaro-black2.jpg

chevrolet-camaro-black3.jpg

Wersja Dale Earnhardt Jr nazwana została na cześć popularnego amerykańskiego kierowcy serii NASCAR. Camaro Dale Earnhardt Jr napędza potężny 8-cylindrowy silnik o pojemności 6,2 litra, który przystosowany jest do spalania biopaliwa E85. Nadwozie zostało bardzo oryginalnie pomalowane – jest czarno-białe, z wąskim czerwonym paskiem na łączeniu kolorów.

chevrolet-camaro-black5.jpg

chevrolet-camaro-black6.jpg

Chevrolet Camaro GS Racecar Concept zbudowany został dla uczczenia legendarnego modelu prowadzonego przez Marka Donohue, który zdobył w 1969 roku mistrzostwo legendarnej serii wyścigowej Trans Am. Pojazd ten zawiera wiele modyfikacji w układzie napędowym, zawieszeniu oraz konstrukcji podwozia.

chevrolet-camaro-black7.jpg

chevrolet-camaro-black8.jpg

Czerwień nadwozia oraz czarna maska, w połączeniu z 20-calowymi felgami, są jedynymi zewnętrznymi oznakami odmienności Camaro LS7 od wersji standardowej. Koncepcyjny Chevrolet Camaro LS7 może poszczycić się niewiarygodnie mocnym 550-konnym silnikiem oraz wartością momentu obrotowego przekraczającą 680 Nm.

chevrolet-camaro-black9.jpg

chevrolet-camaro-black10.jpg

chevrolet-camaro-black11.jpg
2010 Chevrolet Camaro video:
http://pl.youtube.com/watch?v=hTeh2sl1lPs

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły