marzec 5, 2024

subaru-impreza-wrx-sti.jpg

Subaru Impreza WRX STI – Subaru Tecnica International odpowiedzialne za przygotowanie rajdowych pojazdów Subaru jak i ich wyczynowych odpowiedników przeznaczonych dla zwykłych zjadaczy chleba obchodzi w tym roku swoje 20 urodziny. Jedynym sposobem, aby to uczcić jest wypuszczenie specjalnej edycji Imprezy WRX STI.

Rocznicowy model poza licznymi tabliczkami przypominającymi o jego wyjątkowości otrzyma zmodyfikowane zawieszenie z nowymi sprężynami i amortyzatorami, nowe, 18-calowe felgi, dodatkowe elementy aerodynamiczne nadwozia i domyślnie białe malowanie.

W środku znajdziemy fotele Recaro z czerwonym szyciem, powleczoną skórą gałkę dźwigni zmiany biegów oraz kilka drobniejszych fragmentów.

subaru-impreza-wrx-sti2.jpg

subaru-impreza-wrx-sti3.jpg

subaru-impreza-wrx-sti5.jpg

subaru-impreza-wrx-sti6.jpg

subaru-impreza-wrx-sti8.jpg

Subaru Impreza WRX STI 2008 Promotional Video:

Na koniec dwie złe informacje: auto będzie ograniczone do 300 egzemplarzy i wylądują one tylko na japońskim rynku. Cena jednego to przeszło 4,1 miliona jenów – aktualna równowartość 125 tysięcy złotych.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

Komentarz są wyłączone.