styczeń 28, 2023
Aktualności Citroen Marki

Citroen Divine DS

1
Citroen Divine DS zapowiada się naprawdę dobrze. 4-drzwiowy sportowe i nowoczesne coupe na 20-calowych kołach, w szarym metalicznym lakierze.

Wykorzystanie artystycznych haftów Lesage i kryształków Swarovskiego ma nadać autu charakteru i luksusu.

Reflektory łączą technologię laserową z progresywnymi kierunkowskazami. Światła Divine DS zbudowane są z dwóch laserowych diod dużej mocy w każdym module, zapewniając duże natężenie świetlne i zwiększając snop światła o 50 proc. w porównaniu do tradycyjnych świateł diodowych. Laserowa technologia wspomaga reflektory diodowe począwszy od prędkości 60 km/h.

Prototyp jest wyposażony w silnik benzynowy turbo 1.6 THP o mocy 270 KM. Silnik spełnia normy Euro6, z poziomem emisji nie przekraczającym 145 g/km CO2.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. willmor says:

    Samochód marzenie! Może niebawem uda się wypożyczyć na kilka godzin. Nie stać mnie jeszcze na zakup własnego. Prowadzę własną firmę dopiero od kilku miesięcy.

Komentarz są wyłączone.