grudzień 9, 2023
Aktualności Ciekawostki

Darmowa nawigacja samochodowa na telefon Android

Jaka jest najlepsza nawigacja na Androida za darmo do pobrania? Dziś prawie każdy smartfon z systemem Android posiada Google Maps, ale oczywiście oprócz nich istnieją także inne aplikacje do nawigacji. Przedstawiamy dobre mapy na Androida dostępne w trybie online, jak i offline bez internetu. Aktualnie najbardziej popularna darmowa nawigacja samochodowa na telefon Android to HERE WeGo, GPS Nawigacja i Mapy Sygic, MapFactor GPS Navigation Maps, Waze – GPS, Mapy & Korki, Navmii GPS.
HERE WeGo to następca HERE Maps. Według wielu użytkowników aplikacji jest to najlepsza nawigacja na Androida. Umożliwia wybór między trasami dla samochodów, rowerów, taksówek, transportu publicznego, itp., poprawnie znajduje drogi do mniej uczęszczanych miejsc. Nawigacja ma mapy w trybie offline. Aktualizacja map na żywo, pomaga kierowcy w uniknięciu korków i utrudnień w ruchu. Dobra darmowa nawigacja samochodowa na telefon Android umożliwia korzystanie z nawigacji głosowej i także wizualnej dla wybranego trybu podróży.


GPS Nawigacja i Mapy Sygic
to dobra nawigacja na Androida. Informuje na żywo o zmianach w ruchu drogowym, ostrzega przed policyjnymi radarami i fotoradarami. Nawigacja na Androida offline jest możliwa dzięki mapom 3D od TomTom. Kierowcy ma także dynamiczny asystent pasa ruchu i widok skrzyżowań.

MapFactor GPS Navigation Maps to bezpłatna nawigacja na Androida, pobiera mapy z OpenStreetMaps które są często aktualizowane przez samych użytkowników. Dobra aplikacja nawigacja na Androida bez internetu – mapy pobierane są na urządzenie przy instalacji.

Waze – GPS, Mapy & Korki to także według wielu użytkowników najlepsza darmowa nawigacja na Androida. Czy warto ją używać? Tak jest ta całkiem dobra nawigacja na Androida która w głównej mierze opiera się na wspólnym działaniu użytkowników i przesyłaniu informacji innym użytkownikom.

Navmii GPS to darmowa nawigacja na Androida bez internetu, mająca dokładne mapy HD ponad 150 państw. Ta darmowa nawigacja offline Android cieszy się zadowolonymi milionami kierowców na całym świecie.

Aktualnie to najlepsze mapy offline Android są popularne wśród wielu użytkowników na całym świecie. Większość z nich jest darmowa, a jaka jest najlepsza nawigacja na Androida to każdy kierowca musi przetestować najlepiej samemu i z pewnością coś z nich wybierze.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły