grudzień 5, 2022
Artykuły

Dlaczego rowery Kellys są hitem tego sezonu?

Rowery Kellys to nowoczesne konstrukcje pochodzące wprost z oferty producenta dbającego o wysoką jakość przy zachowaniu przystępnych cen swoich wyrobów. Firma ta każdego sezonu przedstawia nową kolekcję jednośladów przystosowanych do różnych terenów, potrzeb i oczekiwań użytkowników. Dowiedzmy się więc, dlaczego rowery Kellys są w tym roku absolutnym hitem i czemu właśnie na produkty tej marki warto postawić w rozpoczynającym się właśnie sezonie.

Rowery Kellys dla dużych i małych

W ofercie tego producenta możemy znaleźć jednoślady nie tylko dla dorosłych, ale i dzieci. Rowery Kellys dziecięce są przystosowane do potrzeb początkujących chłopców i dziewczynek. Znajdziemy w ofercie tego producenta zarówno dziecięce propozycje o sportowym charakterze, jak i takie o klasycznej, miejskiej budowie. Rowery Kellys damskie charakteryzują się dopasowaniem punktów styku do budowy anatomicznej kobiet, znajdziemy więc tu często specjalne chwyty czy siodełka, a także węższe kierownice i krótsze korby. W tych modelach również geometria jest zaprojektowana specjalnie z myślą o zastosowaniu u pań. Rowery Kellys męskie to propozycje o konstrukcji i dodatkach, które najlepiej sprawdzą się u panów.

Oferta marki składająca się nie tylko z jednośladów

Marka Kellys to jednak nie tylko rowery i komponenty. W jej ofercie możemy znaleźć liczne dodatki, które umilą nam jazdę, zapewnią komfort czy pozwolą dodać praktyczności naszemu dwukołowcowi. Rowery Kellys mogą zostać wyposażone między innymi w oświetlenie, nóżkę, czy dzwonek tej samej marki. Znajdziemy w jej ofercie także liczniki, pompki, koszyki na bidon i bidony. Nie przejdziemy obojętnie również obok odzieży rowerowej Kellys, z którą jazda staje się jeszcze bardziej komfortowa.

Rowery Kellys przystosowane do rozmaitych potrzeb

Oferta marki jest rozbudowana o wiele kategorii jednośladów, chociaż wciąż bardzo łatwa w zrozumieniu dla osób nie mających z nią dużej styczności. Rowery Kellys to między innymi modele górskie, crossowe, szosowe, gravel, czy nawet wyposażone w napęd elektryczny. Dzięki temu zdecydowanie każdy poszukujący znajdzie w kolekcji tej marki model przystosowany do swoich potrzeb i oczekiwań. Pod względem poszczególnych modeli, gdy już wiemy jaka kategoria jednośladów nas interesuje, możemy łatwo zorientować się jak producent oznacza swoje modele. Im wyższa liczba widniejąca przy nazwie, tym lepsza grupa komponentów. Dla przykładu – crossowe modele Clea 10 wyposażone są w całkowicie podstawowe części sprawdzające się u początkujących, podczas gdy Clea 90 to nieco bardziej zaawansowane propozycje z lepszymi grupami komponentów.

Gdzie kupować rowery Kellys?

Jednoślady zarówno tego producenta, jak i każdej innej marki, powinniśmy kupować w dobrych sklepach rowerowych. Dzięki temu mamy pewność, że kupujemy markowe produkty pochodzące faktycznie od tego producenta. Wybierając się do sklepów rowerowych dodatkowo możemy skorzystać z porady, pomocy w wyborze, jak i dzielenia się wiedzą i doświadczeniami z pracującymi tam specjalistami. Odwiedziny w sklepach BikeSalon z pewnością zaowocują udanym zakupem i doświadczeniem, dzięki któremu będziemy chcieli wracać tam po kolejne dodatki i akcesoria. Rowery Kellys Warszawa kupimy w placówkach przy ulicy Wrocławskiej 25 i Ostrobramskiej 38b. Rowery Kellys online możemy znaleźć na stronie www.bikesalon.pl/kellys , gdzie zarówno dokonamy zakupu przez internet, jak i zamówienia z odbiorem do wybranego przez nas sklepu. Warto zostać stałym klientem BikeSalonu, by korzystać z regularnych zniżek na zakupy i serwis rowerowy.

Rowery Kellys to produkty przystępne, charakteryzujące się bardzo dobrymi cenami w porównaniu do konkurencji, a dodatkowo bardzo dobrze wyposażone. Takie połączenie sprawia właśnie, że stają się one coraz większym hitem wśród licznych użytkowników. Sprawdź rowery Kellys na własne oczy w sklepach BikeSalon i przekonaj się, że zdecydowanie są one godne uwagi.

Źródło: Sklep rowerowy www.bikesalon.pl

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły