wrzesień 29, 2023
Aktualności Auta Elektryczne Bentley Luksusowe

Elektryczny Bentley EXP12 Speed 6e

Elektryczny Bentley EXP12 Speed 6e – technologia elektryczna to przyszłość. Prezes brytyjskiej marki potwierdził, że za jakiś czas pojawi się na rynku wersja napędzana prądem.
EXP 12 Speed ​​6e to nie tylko możliwość wyobrażenia sobie elektrycznego Bentleya. Przedstawia przyszłość projektu Bentley, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. 

Zewnętrzna powłoka nadwozia jest eleganckim wyrazem projektu samochodu sportowego, inspirowanego współczesną architekturą, kadłubami samolotów i geometrią świata naturalnego.

Energia elektryczna stwarza okazję do przekroczenia limitów wydajności samochodów zbudowanych na konwencjonalnym silniku spalinowym. Od samego początku, silniki elektryczne dostarczają fenomenalny poziom momentu obrotowego, co przekłada się na przyspieszenie zatrzymywania akcji serca. 

Aby zapewnić naprawdę wspaniałe wrażenia z trasy, model EXP 12 Speed ​​6e został zbudowany z możliwością przejazdu z Londynu do Paryża lub Mediolanu do Monako za jednym razem. Ta imponująca oferta będzie wspierana przez szybkie ładowanie dzięki technologii indukcyjnej.

EXP 12 Speed ​​6e to jednak coś więcej niż samochód. Jest to pierwszy krok w podróż, która zmieni sposób, w jaki dzisiejsi kierowcy zastanawiają się nad mobilnością i na czym ona polega. Począwszy od szybkiego ładowania i szybkiego przyspieszania, a skończywszy na świecie połączonych usług związanych ze stylem życia, gdzie oprogramowanie concierge na pokładzie reaguje na złożone wprowadzanie głosowe, świat luksusowego transportu zmierza niezmiernie. 

Dla zespołu projektowego firmy Bentley oznacza to wyjście poza horyzont, do dnia, w którym kierowcy stają się pasażerami, a własność samochodu ustępuje miejsca transportowi jako usłudze. Samochód przyszłości będzie bardziej luksusowy, bardziej zrównoważony i bardziej autonomiczny niż kiedykolwiek wcześniej.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły