lipiec 24, 2024
Aktualności Auta Elektryczne Super Samochody

Arrinera Hussarya EV – elektryczny supersamochód


Elektryczna wersja samochodu Arrinera Hussarya. Auto ma przyspieszać od 0 do 100 km/h w 2 sekundy, a jego zasięg ma wynosić 450 km. Auto będzie wyposażone w cztery silniki elektryczne, umieszczone przy każdym z kół. Całkowita moc takiego zestawu wyniesie 1609 KM.
Firma Arrinera chce pozyskać środki na projekt poprzez emisję własnej kryptowaluty. Elektryczna Arrinera ma być konkurencją sportowej Tesli?

W ślad za światowymi trendami Arrinera kieruje ścieżkę rozwoju w stronę elektryfikacji. Platforma, na której zbudowane są Arrinery jest dopracowana i przetestowana dając jednocześnie możliwość zbudowania na jej bazie elektrycznego samochodu sportowego.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. To żart z okazji Prima Aprilis? Przecież Hyssarya to cały czas wyłącznie zbiór pikseli. Nikt nie widział prototypu, nie mówiąc już o wersji produkcyjnej. Na razie jest to wyłącznie czysto marketingowe gadanie, ja bym poczekał na konkrety.

  2. kosmowski says:

    Świetna maszyna, prezentuje się niesamowicie. Kto by pomyślał ze polski przemysł jest wstanie zbudować taka maszynę. Gratulacje.

Komentarz są wyłączone.