czerwiec 6, 2023
Aktualności Auta Sportowe Ferrari Kabriolety Luksusowe Tuning

Ferrari California od Novitec

Ferrari California by Novitec Rosso – Kolejne studio umieściło w swym portfolio zmodyfikowane Ferrari California. Tym razem to Novitec Rosso zajęło się odkrytym potworem z Cavallino Rampante na masce.

Zgodnie z tradycją niemieckiej firmy, samochód odznacza się karbonowymi dodatkami w postaci spojlera zderzakowego, trójżebrowego dyfuzora i małego spojlera na tylnej klapie. Obniżony od 35 mm, samochód osadzono na 21 i 22-calowych felgach NF3, nawleczonych na opony Pirelli. W razie wystąpienia trudności z przejazdem przez najeżone pułapkami miasto, możemy podnieść przód auta o 40 mm.

Pod maską znajdziemy jednostkę V8 o pojemności 4.3 litra… doładowaną kompresorem (0,4 bar). Dzięki temu silnik generuje moc 606 KM i 603 Nm momentu obrotowego. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h trwa 3,8 sekundy, a prędkość maksymalna to 325 km/h.


Źródło: Carscoop.blogspot.com

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły