Aktualności Auta Sportowe Ferrari Tuning

Ferrari F430 Scuderia 16M Anderson Germany

Ferrari F430 Scuderia Anderson – A propos Ferrari F430 Scuderia Spider 16M. Nie mając okazji na zakup, nie załamujcie rąk. Wystarczy „zwykłe” F430 Spider oraz wizyta w Dusseldorfie, gdzie stacjonuje Anderson Germany.

Wystarczy kilkadziesiąt godzin, aby F430 Spider przeistoczyło się w Scuderię 16M. Wszystko dzięki zderzakowi z przeprojektowanymi kanałami powietrznymi, progom oraz wielkiemu dyfuzorowi, wtopionemu w tylny zderzak. Dopełnieniem są przyciemnione klosze i zółto-szare pasy na lakierze Hyper Black. Równie czarne okazują się trzyczęściowe, 20-calowe obręcze. Błyszczące felgi, z żółtymi zaciskami hamulcowymi w środku, wypełniono mieszanką w rozmiarze 235 i 325 na tylnej osi. Nie obyło się także bez zdalnie regulowanego (trzy poziomy) zawieszenia, obniżającego masę pojazdu o 29 kilogramów.

Wewnątrz, fotele i panele drzwi pokrywa mieszanka czarnej skóry i Alcantary z, przyciągającymi wzrok, żółtymi pikowaniami.

4.3-litrowy, ośmiocylindrowy motor nie produkuje ani 490, ani nawet 510 KM. Zaopatrzony w nowe oprogramowanie sterujące, głowice cylindrów oraz konwertery katalityczne firmy RennKat, silnik wytwarza 569 koni mechanicznych.

[nggallery id=1971]
[Źródło: Anderson Germany]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły