marzec 23, 2023
Aktualności Auta Sportowe Ferrari Luksusowe Tuning

Ferrari F430 Scuderia Anderson Germany

Tuning Ferrari F430 Scuderia – Ferrari F430 Scuderia jeszcze przez długie lata, pozostanie jednym z ciekawszych bolidów z centralnie zamontowanym silnikiem V8. Aby odświeżyć jej wygląd, Anderson Germany zdecydował się na drobną kurację upiększającą.

Matowoszara F430, jak najdroższe kolczyki (Diamond Drop od Harrego Winstona), nosi karbonowe dodatki w postaci obudów lusterek i dyfuzora. Równie ekskluzywnie prezentują się czarne, trzyczęściowe, 20-calowe felgi, otoczone gumową mieszanką w rozmiarze 235/30 i 325/25.

Podobny, sportowo-luksusowy klimat, panuje wewnątrz. Alcantarowe fotele konweniują z matowokarbonowymi wykończeniami. Jakby na przekór (kto? W TAKIM samochodzie słuchałby muzyki) udoskonalono pokładowy sprzęt audio (wzmacniacze, głośniki w tym niskotonowe).

Pod tylną szybą bije 4.3-litrowe serce. Zaopatrzona w nowe komponenty (przeprogramowane ECU, sportowy filtr powietrza i wyczynowy układ wydechowy z regulacją głośności), jednostka legitymuje się mocą 575 KM.


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

Komentarz są wyłączone.