Auta Sportowe Marki Tuning Volkswagen

Golf VI GTI Mcchip

Golf VI GTI Mcchip

VW Golf VI GTI Mcchip – seryjny Golf VI GTI napędzany jest czterocylindrowym silnikiem z turbodoładowaniem, który rozwija pokaźną moc 210 koni mechanicznych. Pozwala to na przyspieszenie do „setki” w niecałe 7 sekund i rozwinięcie maksymalnej prędkości 240 km/h.

Jeśli dla właściciela to wciąż mało firma tuningowa Mcchip ma w swojej ofercie pakiet zmian poprawiających osiągi i wygląd rasowego niemieckiego sportowca. Przeprogramowanie elektroniki sterującej pracą silnika kosztuje 849 euro i skutkuje zwiększeniem mocy o 42 konie mechaniczne oraz większym o 100 Nm momentem obrotowym. 2-litrowy silnik TSI generuje zatem maksymalnie 252 KM i 380 Nm, co pozwala na osiąganie jeszcze lepszych wartości przyspieszeń i prędkości maksymalnej.

Oprócz zmiany oprogramowania silnika, firma Mcchip dla Golfa VI GTI oferuje sportowe zawieszenie H&R, dzięki któremu nadwozie auta siedzi niżej, co pozwala pokonywać zakręty z większą pewnością i szybkością. Projekt dopełniają potężne 19-calowe felgi OZ z lekkich stopów oraz naklejane pasy ozdobne, dostępne w różnych kolorach.

golf-vi-gti-mcchip-2

golf-vi-gti-mcchip-3

golf-vi-gti-mcchip-4

golf-vi-gti-mcchip-5

golf-vi-gti-mcchip-6

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły