kwiecień 17, 2024
Aktualności Auta Sportowe Lamborghini Luksusowe Super Samochody Tuning

Lamborghini Gallardo White Edition od Anderson Germany

Lamborghini Gallardo White Edition – Stęskniliście się za Anderson Germany? Oni za wami też. Pora na comiesięczny raport z Dusseldorfu. Tym razem w obroty wzięto Lamborghini Gallardo, tworząc edycję White.

Śnieżnobiały lakier pokrywa nie tylko nadwozie. Identyczny kolor dostrzeżemy na rantach trzyczęściowych, 20-calowych, czarnych felg. Wraz z obręczami otrzymamy niskoprofilowe opony w rozmiarze 245/30 i 325/25 oraz czerwone zaciski hamulcowe. Nie pominięto sportowego zawieszenia, aby jeszcze przyjemniej pokonywać każdy, najmniejszy nawet zakręt. Delikatnemu przeformowaniu uległy również zderzaki, progi drzwiowe oraz dyfuzor.

Zaglądając do wnętrza doznać możecie konsternacji. Wszystko z powodu białego (sic!) włókna węglowego, którym wykończono większość deski rozdzielczej.

Dzięki przeprogramowanej elektronice i odmiennemu wydechowi, moc dzięsięciocylindrowej jednostki wzrosła o 40 KM (600 KM).


[Źródło: GTSpirit.com]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły