grudzień 9, 2023
Aktualności Auta Sportowe Lamborghini Tuning

Lamborghini Murcielago GT od DMC

Lamborghini Murcielago GT – Po wyprodukowaniu 4099 egzemplarzy, Murcielago osnuła mgła historii. Nie zmienia to faktu, iż nadal jest to znakomity obiekt do wszelkiego rodzaju modyfikacji, tak stylistycznych jak i silnikowych.

Nie chcąc szpecić wyglądu przyszłego klasyka, DMC przygotowało jedynie oryginalne zderzaki, otrzymane, jak twierdzi producent, z czystego włókna węglowego. Na specjalne życzenie klienta, układ wydechowy z konwerterem katalitycznym może być wykonany ze stali nierdzewnej.

Kompletując wykończenie wnętrza, puszczenie wodzów fantazji jest bardziej niż wskazane. Kilkanaście kolorów skórzanej tapicerki (w tym te najbardziej jaskrawe) oraz karbon, sprawia, że każda kabina nabierze indywidualnego charakteru.

Co się zaś tyczy jednostki napędowej – 6.2-litrowy, dwunastocylindrowy motor wytwarza moc 608 KM i moment obrotowy o wartości 495 Nm.

[nggallery id=1810]
[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły