Aktualności Auta Sportowe Lamborghini Super Samochody Tuning

Lamborghini Murcielago LP750

 

Lamborghini Murcielago LP750 – Produkcja Lamborghini Murcielago dobiegła końca, jednak nadal powstają superserie, które swym wyglądem i osiągami wgniatają w fotel. Takie jest Murcielago LP750 od Edo Competition.

Matowoczarny lakier z jaskrawozielonymi akcentami, zgrabnie współgra z czarnymi obręczami. Ultralekkie felgi otoczone są mieszanką Michelin w rozmiarze 265/35/18 i 345/30/19 z tyłu. Dodatkowo, przeprojektowane skrzydło otrzymało regulację nachylenia górnej części.

Jedna z ostatnich wizji Murcielago musiała, i jest piekielna. Dwunastocylindrowy, widlasty silnik o pojemności 6.5 litra, dysponuje mocą 750 KM oraz 740 Nm momentu obrotowego. Gdyby nie wysokoprzepływowe konwertery katalityczne, nowy układ dolotowy, sportowe wałki rozrządu oraz wytrzymały i donośny wydech, powyższe dane pozostałyby w sferze marzeń konstruktorów z Ahlen.
Jeśli umiejętności nam na to pozwalają, napęd wymarzonego Lambo może być przenoszony na cztery (standard) lub dwa koła.

[Źródło: GTSpirit.com]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły