Aktualności Auta Sportowe Lamborghini Targi

Lamborghini Murcielago SV China Limited Edition

Lamborghini Murcielago SV China Limited Edition – Notujące w Chinach 11% wzrost sprzedaży rok do roku, Lamborghini w podzięce dla tamtejszych klientów, przygotowało nie lada gratkę. Jest to limitowana seria Murcielago SV LP670-4 pod nazwą China Limited Edition.

Samochód rozpoznamy po szarym lakierze z czarnymi i pomarańczowymi dodatkami. Wnętrze natomiast wykończone jest Alcantarą oraz włóknem węglowym. Nie zapomniano również o tabliczce z kolejnym numerem egzemplarza i podpisem właściciela.

Lżejsze o 100 kilogramów SuperVeloce wprawia w ruch dwunastocylindrowa jednostka w układzie V o pojemności 6.5 litra. Silnik generuje moc 670 KM i 660 Nm momentu obrotowego. Pierwsza setka pojawia się na prędkościomierzu po upływie 3,2 sekundy, a prędkość maksymalna to 337 (z zestawem Aeropack Wing) lub 342 km/h.

10 egzemplarzy Lamborghini Murcielago SV LP670-4 China Limited Edition przeznaczonych jest wyłącznie na rynek chiński.


Źródło: Carscoop.blogspot.com

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły