Tuning Porsche Cayenne 2011MY – Lumma Design jako pierwsze studio, przedstawiło pakiet aerodynamiczny dedykowany zrestylizowanemu Porsche Cayenne 2011MY.

Lumma CLR 550 GT, bo tak od teraz nazywa się Cayenne, wyróżnia się agresywnym body-kitem. W skład zestawu wchodzi przeorana wlotami powietrza, karbonowo-kevlarowa maska, przekonstruowana atrapa chłodnicy i dodatkowy spojler zderzakowy. Dla poprawy widoczności zainstalowano cztery lampy przeciwmgłowe i ledowe światła do jazdy dziennej. Patrząc na auto z boku, zwrócimy uwagę na odmienne progi i czarne, 23-calowe felgi, skrywające się pod poszerzonymi nadkolami. Tylna partia nadwozia prezentuje się równie potężnie. Mamy w niej do czynienia z dwoma spojlerami (włókno węglowe) i oryginalnym zderzakiem. Samochodowy odbijacz mieści w sobie czterożebrowy dyfuzor i trzy, centralnie zamocowane końcówki układu wydechowego.

Plany Lummy Design na przyszłość, przewidują powstanie pakietu wzmacniającego, jak również ultraluksusowej odmiany CLR 550 GT.


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły