grudzień 10, 2023
Aktualności Luksusowe Porsche Targi Tuning

Lumma CLR 558 GT

Lumma CLR 558 GT – Wariacji na temat Porsche Cayenne widzieliśmy już tyle, że jeszcze jedna nie zaszkodzi. Najnowsza, CLR 558 GT przybywa z Niemiec a konkretnie z Winterlingen.

Jak to w ekskluzywnym tuningu bywa, większość elementów wykonano z karbonu. Przedni, wielopoziomowy zderzak, dyfuzor oraz spojler dachowy, swój początek czerpią z węgla. Dużo bardziej interesująco prezentuje się układ wydechowy zakończony trzema wylotami. Dwie poboczne końcówki mają średnicę 80, zaś centralna 100 milimetrów. Nie przeoczcie także 22-calowych obręczy, które jak to w Lumma Design bywa, mogą przyjąć dowolny wzór oraz barwę.

Pora rzucić okiem do wnętrza. Dwukolorowa skórka, morze Alcantary, czy ergonomicznie zaprojektowany wieniec kierownicy. To wszystko sprawia, że kabina pasażerska wydaje się być szyta na miarę.

Trzylitrowy, pomiot szatana, TDI dysponuje obecnie mocą 276 KM. Tym samym maksymalny moment obrotowy to 630 Nm.


[Źródło: TopSpeed.com]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły