luty 21, 2024
Aktualności Auta Sportowe Luksusowe Porsche Tuning

Porsche Panamera Black Edition

Porsche Panamera Anderson Germany – Niech nie zmyli was tytuł. Panamera Black Edition nie jest, jeszcze, oficjalną linią Porsche (jak Boxster i 911), a jedynie tuningową nazwą obraną przez Anderson Germany.

Tradycyjnie już, zmiany stylistyczne odnoszą się do zderzaków (przedni z przyciemnionymi kloszami reflektorów i diodowych świateł, tylny z żebrowaną częścią oraz zintegrowanym dyfuzorem o trzech zębach). Satynowoczarny lakier zestawiono z błyszczącoczarnymi dodatkami w postaci atrapy chłodnicy, obudów lusterek, klamek i wszelkiego rodzaju oznaczeń. Trójstopniowa regulacja (40 mm) zawieszenia, pomaga wyeksponować 22-calowe felgi, ogumione mieszanką w rozmiarze 265/30 z przodu i 295/25 na tylnej osi. Czarne jak noc obręcze rozświetlone zostały czerwonymi rantami jak również zaciskami hamulcowymi w tym samym kolorze.

Wnętrze, jak i cały samochód, reprezentuje najwyższy światowy poziom. Czarną, skórzaną tapicerkę i Alcantarę połączyły diamentowe szwy, a błyszczącoczarne i karbonowe wykończenia spotkamy praktycznie wszędzie. Dopełnieniem całości jest dyskretne, niedrażniące oczu, podświetlenie przestrzeni na nogi.

Wolnossące 4.8 V8, kojarzone z odmianą S, obecnie legitymuje się mocą 485 KM.


[Źródło: GTSpirit.com]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły