wrzesień 27, 2023
Aktualności Luksusowe Rolls-Royce Super Samochody

Mansory White Ghost Limited

Mansory White GhostKrzykliwie niebieski Ghost od Mansory, wywołał w motoryzacyjnym światku, małej wielkości burzę. W odpowiedzi na negatywne opinie, Mansory przygotowało bardziej stonowaną, klasyczną opcję White Ghost.

Samochód wyróżnia się nowym zderzakiem z LED-owymi światłami do jazdy dziennej. Profil auta reprezentują przemodelowane wloty powietrza, progi oraz 22-calowe obręcze, obute w opony Dunlop SP SportMaxx 265/35 z przodu i 295/30 na tylnej osi. Z tyłu zaś dostrzeżemy oryginalną, dolną część zderzaka, mieszczącą dwie potężne końcówki, sportowego układu wydechowego.

Wnętrze, tradycyjnie dla wszystkich modeli Rolls-Royce’a, wykończone jest materiałami najwyższej jakości. Dwukolorowa skóra i Alcantara przeplata się z drewnem bambusowym oraz dyskretnym, LED-owym podświetleniem.

Zaopatrzony w nowe oprogramowanie sterujące, silnik 6.6 V12 Twin-Turbo wytwarza moc 638 KM i 860 Nm momentu obrotowego. Takie właściwości sprawiają, że pierwsza setka pojawia się na prędkościomierzu po 4,5 sekundy. Wskazówka informująca o prędkości kończy swój bieg po przekroczeniu 290 kilometra na godzinę.

Każdy z trzech pakietów White Ghost Limited będzie kosztował co najmniej 119,800€.


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły