kwiecień 21, 2024
Aktualności Auta Sportowe Filmy Tuning

Mercedes C63 AMG od Renntech

Mercedes C63 AMG Renntech – Florydzcy inżynierowie z Renntech w pocie czoła pracują nad C74 Konzept, jednak dopiero tytanowy układ wydechowy Akrapovic, nadał C63 AMG kosmicznego charakteru.

Z zewnątrz samochód wyróżnia się karbonowymi dodatkami w postaci spojlera zderzakowego, zintegrowanego z nowym zderzakiem, docisku na klapie bagażnika oraz trójżebrowego dyfuzora. Nie przeoczcie trzyczęściowych, aluminiowych felg z oponami INVO firmy Nitto Tire. Na pokładzie znajdzie się również sportowe, regulowane zawieszenie, udoskonalony układ hamulcowy oraz dyferencjał o ograniczonym uślizgu tylnych kół.

W komorze silnika znajdziemy wzmocnioną do 613 KM jednostkę 6.3 V8 (6208 ccm). Moment obrotowy jaki oferuje to cudeńko to 752 niutonometry. Prędkość, po przekroczeniu której dalsze przyspieszenie nie jest możliwe, wynosi 328 km/h.

Za zestaw bez wydechu Akrapovic trzeba uiścić opłatę w wysokości 8,580€.


Wideo:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZgaCZU0-oHY[/youtube]
[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły