Audi TT-RS Mcchip

Audi TT-RS Mcchip Tuning – niemiecki tuner Mcchip zajął się tuningiem elektronicznym Audi TT-RS 2.5 z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem benzyny FSI.

Auto seryjnie ma 340 KM i 450 Nm i znakomite osiągi 4,6 sekundy od zera do 100 km/h (coupé), 15,9 sekundy od zera do 200 km/h i na życzenie prędkość maksymalna 280 km/h – TT RS jest najszybszym seryjnie produkowanym samochodem sportowym w klasie kompaktowej.

Po tuningu czyli przeprogramowaniu układu sterującego silnikiem – ECU, udało się uzyskać 380 KM i 550 Nm. Wkrótce firma Mcchip zamierza uzupełnić ofertę chipem zwiększającym moc silnika do ponad 400 KM.  Samochód powinien bez problemu osiągnąć prędkość 300km/h. Modyfikacja ta została wyceniona na €899. W pakiecie znajdziemy też kilka zmian stylizacyjnych, w tym 20-calowe felgi Cargraphic ubrane w opony Continental o rozmiarze 255/30 R20. Cena felg i opon to aż €6600.

Audi TT-RS Mcchip Tuning

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VE8hhuIBYOk[/youtube]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. fajnie im to wyszło 🙂 ja sam pracuję nad opisem wymarzonego tuningu, może uda mi się wygrać 20 kawałków i stuninguję sobie golfa iv 🙂

Komentarz są wyłączone.