Aktualności Luksusowe Targi Tuning

Mercedes CLS Brabus

Mercedes CLS Brabus – Wiele wody w Emscher nie upłynęło, a nowy pakiet stylistyczny Brabusa dla Mercedesa CLS, jest gotów. Oczywistym jest, że „Wielkie B” pojawi się na przyszłotygodniowych targach w Genewie.

Intensywnie testowany (m.in. tunel aerodynamiczny), zestaw przewiduje instalację dokładek zderzakowych (przednia z opcjonalnym oświetleniem diodowym, tylna z centralnie umieszczoną lampą, a także czterema końcówkami układu wydechowego Brabus). Srebrne zdobniki nadkoli oraz progów współgrają z felgami Brabus Monoblock o sześciu różnych krojach i w rozmiarze 17 – 20”. Standardowe, stałe zawieszenie może zostać obniżone o 30 mm. Zaglądając głębiej do portfela, otrzymamy sportowe sprężyny, a nawet regulowane amortyzatory. Dzięki specjalnemu modułowi, pneumatyczny system Airmatic osiądzie 35 milimetrów niżej.

[nggallery id=1496]
[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły