październik 2, 2022
Aktualności Filmy Targi

Mini Rocketman

Mini Rocketman – Pod przewodnictwem BMW, Mini tworzy kolejne modele, jednak prawdziwego Mini jak dotąd nie ujrzeliśmy. Przymiotnik prawdziwy odnoszę do maleńkiego samochodu dla „ludu pracującego miast i wsi”.

Koncepcja Rocketmana ma właśnie na tym polegać. Przy długości samochodu segmentu A (3,41 metra), mały Miniak rozgramia konkurentów szerokością (1,9 metra). Trzydrzwiowe (oryginalne zamocowanie przednich drzwi i dwuczęściowa klapa bagażnika) nadwozie, w kolorze Bermuda Grey, ma gwarantować godziwe (czy skóra i Alcantara są wystarczająco godziwe?) warunki podróży dla trzech dorosłych i dziecka. Najmłodszym spodoba się panoramiczny, szklany dach z iluminacjami optycznymi, starsi docenią zaś LED-owe oświetlenie oraz osiemnastocalowe obręcze.

Deska rozdzielcza zasługuje na osobny akapit. To prawdziwy raj dla gadżeciarzy. Trackball w kierownicy sterujący rozbudowanym, do granic możliwości, zestawem multimedialnym. Co najciekawsze, istnieje możliwość demontażu skrzyneczki i połączenie jej z komputerem domowym (mapy do nawigacji, ulubiona muzyka, książka telefoniczna itp.).

Zobacz również:  Ford Focus ST 2012MY

Co kryje się pod maską? Nie wiemy. Producent chwali się jedynie, że Rocketman zużywa średnio trzy litry benzyny na sto kilometrów.

[nggallery id=1495]
Wideo 1:

Wideo 2:

Wideo 3:

[Źródło: Auto-Blog.pl]

Rate this post

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły