grudzień 5, 2022
Auta Sportowe Filmy Marki Super Samochody Tuning

Mercedes SL Maxx

Mercedes SL Maxx

Mercedes SL Maxx – firma tuningowa WhellsAndMore ujawniła swój nowy projekt na bazie Mercedesa SL 55 AMG który w serii oferuje 5,5-litrowy silnik V8, 517 KM, 720 Nm i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,5 sekundy. Prędkość maksymalna to 250 km/h. Warto wspomnieć, że nowy SL 55 AMG kosztuje 133 980 euro.

Oprócz tego auto w stosunku do serii ma nowe zderzaki, wyższej jakości tapicerkę, sportowe zawieszenie z systemem niwelującym przechyły nadwozia, karbonowe wykończenie, wyczynowe hamulce oraz inteligentny komputer pokładowy, który mierzy nawet czas przejazdu na torze. Tunerzy dzięki przeprogramowaniu silnika dodali od siebie dodatkowe 100 KM mocy oraz podkręcili moment obrotowy do wartości 765 Nm. Zawieszenie zostało obniżone, a całości dopełniają ogromne 20-calowe ultralekkie felgi TS1. Samochód robi niesamowite wrażenie, ale raczej jak każdy się pewnie domyśla nie nadaje się do jazdy po polskich drogach.

mercedes-sl-maxx-2

mercedes-sl-maxx-3

mercedes-sl-maxx-4

mercedes-sl-maxx-5

mercedes-sl-maxx-6

mercedes-sl-maxx-7

mercedes-sl-maxx-8

mercedes-sl-maxx-9

mercedes-sl-maxx-10

Mercedes SL 55 AMG – palenie gumy film video

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły