kwiecień 21, 2024
Kabriolety Marki Tuning

Mercedes SL PIECHA Design

Mercedes SL PIECHA Design

Mercedes SL PIECHA Design – nowa sportowa wersja Mercedesa nie każdemu się podoba ze względu na nowe reflektory. PIECHA Design przygotował specjalny pakiet Avalange RS, który przywraca podwójne reflektory znane z poprzedniej wersji. Gdyby ktoś nie chciał poprzestać na tych zmianach, tuner oferuje także diodowe światła do jazdy dziennej, agresywnie wyglądające boczne progi oraz efektowne 20-calowe felgi. Z tyłu Mercedes SL może otrzymać zmieniony zderzak z potężnym dyfuzorem.

Początki Mercedesa SL sięgają 1954 roku, kiedy to pojawił się legendarny 300 SL Gullwing. Trzy lata później dołączył do niego SL Roadster. W 1955 r. Mercedes SL był pierwszym samochodem, którego silnik był wyposażony w mechaniczny wtrysk paliwa. Mercedes SL jest autem dla eleganta, ale także człowieka o „luźniejszym” trybie życia. Stylistka klasy SL jest chyba jej największym atutem. Agresywny design połączony z elegancko wykonanym wnętrzem to niezwykle zgrana kombinacja. W 2008 roku (wystawa w Genewie) pojawił się Mercedes SL po faceliftingu.

Mercedes SL

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TjjppLwE9TU[/youtube]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły