grudzień 9, 2023
Aktualności Kabriolety Marki

Mercedes SLK 2LOOK

Mercedes SLK 2LOOK

Mercedes SLK 2LOOK – najnowsza specjalna wersja najmniejszego cabrio SLK wchodzi właśnie do salonów. Nowa wersja modelu SLK skierowana jest przede wszystkim do młodych osób, ceniących sobie sportowy i niepowtarzalny wygląd. Prezentowane auto napędza turbodoładowany silnik o pojemności 1,8 litra, który oferuje moc 184 KM. Do wyboru jest biały lub czarny lakier nadwozia Calcite White lub Black, natomiast za dodatkową dopłatą zamówić można specjalne odmiany metaliczne. Pakiet stylistyczny zawiera również 18-calowe felgi z lekkich stopów, w kolorach Titanium Silver lub Chrome Shadow, czarne obwódki reflektorów oraz plakietki 2LOOK Edition na przednich błotnikach. Mercedes SLK 2LOOK Edition jest dostępny w trzech wersjach silnikowych – SLK 200 Kompressor, SLK 300 i SLK 350 Sports Engine. Koszt posiadania tej wyjątkowej, czarno-białej wersji to dodatkowe 2100 EUR w porównaniu do standardowych modeli SLK.
We wnętrzu na kierowcę i pasażera czekają sportowe fotele obszyte białą lub czarną skórą i kontrastową nicią. Tym samym materiałem wykończona jest także wielofunkcyjna kierownica, środkowy podłokietnik i boczki drzwiowe. Mercedes SLK 2LOOK dostępny ma być w limitowanej liczbie tylko 300 egzemplarzy na całym świecie, a cena podstawowa każdego z nich ustalona jest na poziomie ok. 160 tys. zł.


Mercedes SLK 2009 film video

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły