grudzień 9, 2023

Mercedes SLS AMG Brabus – Tuning proponowany przez Brabusa, od zawsze charakteryzował się dobrym smakiem oraz umiarem. Nie inaczej jest z SLS AMG. Niektórzy, chcieliby zapewne stworzyć statek kosmiczny, pełen spojlerów, dyfuzorów i innych świecidełek. Oni jednak, (na szczęście) nie.

Oczywiście, nie obyło się bez maleńkich spojlerów tu i ówdzie. Nowy jest także dyfuzor i cztery, skośnie umieszczone wyloty, tytanowego układu wydechowego (+ 10 KM). Równie pięknie prezentują się aluminiowe felgi, wyselekcjonowane z katalogów Brabusa. W komplecie z nimi, otrzymamy niskoprofilowe opony 275/30/20 i 295/25/22. Za dodatkową opłatą, zawieszenie zaopatrzone zostanie w system regulacji wysokości (-40 mm) i zmiany charakterystyki (tryb sportowy i komfortowy).

Na życzenie klienta, wnętrze może przejść całkowitą metamorfozę, z unikalną tapicerką, matowoanodyzowanymi pedałami, niebieskimi iluminacjami na przekonstruowanym zestawie wskaźników kończąc.


[Źródło: Carscoop.blogspot.com]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

Komentarz są wyłączone.