styczeń 30, 2023

Lamborghini Murcielago LP-650-4 Roadster

Lamborghini Murcielago LP 650-4 Roadster – zaprezenotowano pierwsze zdjęcia lambo bez dachu. Pod maską tego niezwykłego samochodu znalazł się 6,5-litrowy silnik V12 o mocy 650 KM.

Napęd przenoszony jest stale na wszystkie cztery koła, co pozwala w pełni wykorzystać maksymalny moment obrotowy 660 Nm. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje zaledwie 3,4 sekundy, a po wciśnięciu pedału gazu w podłogę na prędkościomierzu pojawi się wskazanie 330 km/h.

Powstanie jedynie 50 sztuk modelu Roadster, który wyróżnia się specjalnym pakietem nadwozia Grigio Telesto z szarym lakierem i pomarańczowymi akcentami wykończeniowymi. W Lamborghini Murcielago LP 650-4 zastosowano także pomarańczowe zaciski hamulcowe oraz przezroczystą pokrywę silnika.

Szaro-pomarańczowy motyw widoczny jest także we wnętrzu samochodu, gdzie umieszczono asymetryczną deskę rozdzielczą oraz kubełkowe fotele o doskonałym trzymaniu bocznym. Ceny modelu jak narazie nie podano.

lamborghini-murcielago-lp-650-4-roadster2

lamborghini-murcielago-lp-650-4-roadster3

lamborghini-murcielago-lp-650-4-roadster4

Lamborghini Murcielago  Roadster film video:

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

Komentarz są wyłączone.