grudzień 9, 2023
Aktualności Ciekawostki Filmy

Najlepsze filmy o samochodach i wyścigach

Prezentujemy najlepsze filmy o samochodach i wyścigach. Wybraliśmy tylko dobre filmy akcji z samochodami, pościgami ulicznymi, nielegalnymi wyścigami po ulicy i legalnymi wyścigami po torze. Szybkie samochody, piękne dziewczyny, gangsterzy, policja, wypadki, sława i pieniądze. Jaki film o samochodach i wyścigach warto obejrzeć?

Najlepsze filmy o samochodach i wyścigach

60 sekund (2000) – legendarny złodziej samochodów musi w tydzień dostarczyć mafii 50 luksusowych aut. Jest to remake filmu Gone in Sixty Seconds z 1974 roku
Szybcy i wściekli (2001) – pierwszy najlepszy film z serii o zmaganiach samochodowych gangów – oczywiście resztę też można obejrzeć
Need for Speed (2014) – wrobiony w przestępstwo kierowca wyścigowy, Tobey, szuka zemsty.
Transporter (2002) – Frank Martin pracuje jako kurier samochodowy dla organizacji przestępczych.
Za szybcy, za wściekli (2003) – 2 Fast 2 Furious – film akcji o mafii i nielegalnych wyścigach samochodowych.
Fast Five Szybcy i wściekli 5 – piąty film z samochodami grupa kierowców organizuje ryzykowny napad i musi wymknąć się ścigającemu ich agentowi.
Go Fast (2008) – dobry film o samochodach i pościgach – infiltracja gangu, który zajmuje się przemytem samochodami marihuany z Hiszpanii do Francji.
Drive (2011) – kierowca postanawia pomóc mężowi swojej sąsiadki w anulowaniu długu u groźnych bandytów.
Fast Track – bez granic (2008) czworo młodych ludzi zafascynowanych prędkością i samochodami co noc bierze udział w nielegalnych wyścigach.
Born to race – Urodzony zwycięzca (2011) – chłopak fascynuje się wyścigami samochodowymi i bierze udział w nich.

Street Racer (2008) – film o wyścigach ulicznych dla miłośników gatunku, podobny do Szybcy i wściekli
Redline Linia Ryzyka (2007) – Natasha utalentowany kierowca, zostaje wciągnięta w niebezpieczny świat nielegalnych, ulicznych wyścigów organizowanych są przez bogatych fanatyków najszybszych i najdroższych aut sportowych.
Szybcy i wściekli: Tokio Drift (2006) – pasjonat nielegalnych wyścigów samochodowych ucieka przed więzieniem do Tokio. Ale tutaj też są wyścigi uliczne.
Wyścig (2013) – tematem filmu jest rywalizacja kierowców Formuły 1, Jamesa Hunta i Niki Laudy.
Death Race: Wyścig śmierci (2008) – kierowca rajdowy odsiaduje wyrok w więzieniu, którego naczelniczka organizuje krwawe wyścigi samochodowe. Stanowi remake filmu Wyścig śmierci 2000 z 1975 roku.
Szybki jak błyskawica (1990) – losy młodego kierowcy Cole’a Trickle’a wchodzącego w świat wyścigów samochodowych NASCAR. Towarzyszy mu muzyka Hansa Zimmera.
Wyścig (2001) Driven – doświadczony kierowca zostaje przyjęty do teamu wyścigowego Formuły 1, by pomógł zdobyć mistrzostwo Champ Car młodemu, utalentowanemu zawodnikowi.
Taxi (1998) – cała seria – taksówkarz posiada biały, mocno stuningowany Peugeot 406, osiągający prędkość ponad 300 km/h.
Znikający punkt (1971) Vanishing Point – pracownik firmy przewozowej zakłada się, że dostarczy samochód z Kolorado do Kalifornii w mniej niż piętnaście godzin.
Bullitt (1968) – najsłynniejsza scena pościgu z filmu.

Znasz jakiś ciekawe, dobre filmy o samochodach i wyścigach które warto obejrzeć, a zabrakło go na tej liście to dodaj go w komentarzu. Pobierz program do ściągania filmów z internetu.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. Całkiem fajna inicjatywa. Nawet jak nie obejrze wszystkich to i tak będzie świetna zabawa 🙂

  2. Regeneracja says:

    Każdy z Was na pewno ma listę filmów, do których chętnie wraca i może oglądać je po wielokroć. W moim przypadku jednym z takich tytułów jest „Konwój” film z 1978 roku. Inspirowany piosenką C.W. McCalla film opowiada historię niejakiego Gumowego Kaczora, słynącego z ciągłych zatargów z policją truckera, który po wyjątkowo ostrym konflikcie z szeryfem Lylem Wallacem zmuszony jest wraz z przyjaciółmi do ucieczki poza granicę stanu. Z czasem przyłączają się do nich kierowcy z całego kraju, sprawa trafia do mediów a liczący kilkaset wozów konwój lokalny polityk stara się wykorzystać do własnych celów.

Komentarz są wyłączone.