Auta Sportowe Filmy Marki Nissan Tuning

Nissan GT-R SpecV

nissan-gt-r-specv

Nissan GT-R SpecV – poprawiona odmiana modelu GT-R. Przemyślane modyfikacje mają dostarczyć jeszcze większych wrażeń z jazdy.

Karoseria została wyposażona w zestaw dyskretnych i lekkich spojlerów z włókna węglowego. Dalszą redukcję masy uzyskano poprzez usunięcie tylnych siedzeń oraz zamontowanie karbonowych kubełków Recaro.

Wydech zastąpiono układem wykonanym z tytanu, a wóz postawiono na kutych alufelgach oraz utwardzonym zawieszeniu Bilstein. Nie mogło zabraknąć przeboju ostatnich lat, czyli ceramicznych tarcz hamulcowych, które są lekkie, odporne na zmęczenie cieplne i praktycznie się nie zużywają.

Zoptymalizowanie elektroniki sterującej pracą silnika i ciśnieniem doładowania powinno przełożyć się na wzrost momentu obrotowego przy średnich i wysokich obrotach.

Na początku specjalna wersja SpecV będzie dostępna wyłącznie w Japonii, ale niewykluczone, że wkrótce trafi na inne rynki.

nissan-gt-r-specv2

nissan-gt-r-specv3

nissan-gt-r-specv4

nissan-gt-r-specv5

nissan-gt-r-specv6

Nissan GT-R SpecV filmy video:

[youtube]http://pl.youtube.com/watch?v=UulgqABBbgc[/youtube]

[youtube]http://pl.youtube.com/watch?v=-avBLaBtd9I[/youtube]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły