marzec 21, 2023
Aktualności Filmy Luksusowe Nissan

Nissan Patrol

Nissan Patrol – Zgodnie z zapowiedzią, na specjalnie zorganizowanej imprezie w Abu Dabi, Nissan przedstawił kolejną, siódmą już generację legendarnego Patrola.

Według założeń producenta, głównym rynkiem zbytu ma być Bliski Wschód. To właśnie opinie tamtejszych klientów były najbardziej miarodajne. Całości nie można odmówić elegancji, choć profil pojazdu przypomina nieco Toyotę Land Cruiser. Samochód oparto na niezależnym układzie. Usprawniono również system hamulcowy, który wykorzystuje 358 mm tarcze z czterema tłoczkami na przedniej osi.

Wnętrze reprezentowane jest przez morze najwyższej jakości skóry, polerowanego aluminium i prawdziwego drewna.

Do napędu posłuży m.in. nowa benzynowa jednostka V8 o pojemności 5.6 litra. Silnik generuje moc 400 KM oraz 549 Nm momentu obrotowego. Napęd na cztery koła (All Mode 4×4) transferowany jest za pomocą siedmiostopniowej automatycznej skrzyni biegów. Inteligentny system posiada cztery fabryczne ustawienia: piasek, śnieg, kamienie i tradycyjny, droga.

 

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły