czerwiec 2, 2023

Nissan 370Z Yellow

Nissan 370Z Yellow – specjalna wersja tego super samochodu dostępna jest w Wielkiej Brytanii. Jest to edycja przeznaczona na rynek Europejski zamiast modelu NISMO 370Z.

Z zewnątrz w modelu Nissana 370Z Yellow to co od razu rzuca się w oczy, jest oczywiście piękny żółty lakier nadwozia z czarnymi grafikami z logo „370Z” na drzwiach oraz zestaw 19-calowych felg RAYS. Wewnątrz Nissana 370Z Yellow wykończony jest czarną skórą i zamszem na sportowych fotelach. Żółty Nissan wyposażony jest w system nawigacji satelitarnej, podświetlane progi, specjalne dywaniki oraz system audio BOSE z ośmioma głośnikami i zmieniarką płyt CD.

Inżynierowie oprócz wyglądu podkrecili troszkę standardowy 3,7-litrowy silnik V6 o mocy 332 KM. Jednostka ta współpracuje z 6-stopniową manualną lub opcjonalnie z 7-stopniową skrzynią automatyczną. Auto przyspiesza do setki w 5,3 sekundy, a maksymalna prędkość została elektronicznie ograniczona do 250 km/h. Pierwsze egzemplarze żółtej serii Nissana 370Z dostępne będą od września, a ceny zostały ustalone na poziomie 31 650 funtów za model z manualną skrzynią biegów i 33 050 funtów za wersję z przekładnią automatyczną.

Nissan 370Z Yellow

http://www.youtube.com/watch?v=ddLM3XGK9Fg

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły