Aktualności Tuning

Mini tuning

Mini Tuning – Mniej uroczyście, choć równie interesująco, jawią się dwa, fabryczne zestawy tuningowe; jeden stylistyczny a drugi mechaniczny.

JCW Pack (w sprzedaży od drugiego kwartału br.) przewiduje instalację oryginalnego body-kitu, składającego się z przemodelowanych zderzaków i progów oraz 17-calowych, doskonale wyważonych, obręczy.
Wewnątrz będziemy mieli do czynienia z mięsistą kierownicą, dźwignią zmiany biegów i rękojeścią hamulca pomocniczego, obszytą czarną skórą i przepikowaną czerwoną nitką.
Poza tym, system stabilizacji toru jazdy (DTC) otrzyma sportowy tryb pracy oraz elektroniczną blokadę dyferencjału (EDLC).

JCW Tuning to zaś osiemnastocalowe felgi z czerwonym rantem oraz polerowane końcówki wydechu. Jednak nie to nie one są w tym wszystkim najważniejsze.
Dzięki przemapowanemu sterownikowi silnika ECU i ulepszonemu filtrowi powietrza, turbodoładowany (układ Twin-Scroll) silnik 1.6 dysponuje mocą 195 KM oraz maksymalnym momentem obrotowym 250 Nm, dostępnym w przedziale 1250 – 5000 obr./min. Funkcja Overboost powoduje chwilowy skok do 270 Nm/1800-5000 obrotów na minutę.


[Źródło: Carscoop.blogspot.com]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły