kwiecień 17, 2024
Aktualności Porsche

Porsche Boxster Black Edition

Porsche Boxster Black Edition – Obok większej 911 nie mogło zabraknąć Porsche Boxster w kolekcjonerskiej serii Black Edition. Gdy w marcu zjawimy się u dilera Porsche, za jeden z 987 egzemplarzy będziemy musieli zapłacić 63,404€.

Co otrzymamy za wyżej wymienioną kwotę? Unikalny samochód dopakowany różnorakim wyposażeniem oraz stylistycznymi fajerwerkami, pokroju dziesięcioramiennych, 19” obręczy z oponami 235/35 i 265/35. Umyślnie nie podałem koloru, ponieważ pozostała część pojazdu ma taką samą barwę. Boczne skrzela, zakończenia układu wydechowego, dach, a nawet emblematy są koloru Black.

Szybki rzut oka do wnętrza i mamy gotową odpowiedź na pytanie „Jaki dominuje weń odcień”. Jednymi z niewielu przełamań są srebrne progi drzwiowe oraz wstawki w kierownicy i dźwigni zmiany biegów.

Centralnie zamontowana jednostka Boxstera S z pojemności 3.4 litra uzyskuje moc 320 KM wraz z 370 Nm momentu obrotowego (10 KM i 10 Nm więcej niż wydanie seryjne). Dlatego też pierwsza setka zjawia się na prędkościomierzu po 5,2 sekundy (0,1 s szybciej), a prędkość maksymalna przekracza 275 km/h o jeden kilometr na godzinę.


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. Czarny klasyczny kolor. Super.

    Zapraszam na mojego bloga.
    Samochody moja pasja.

Komentarz są wyłączone.