czerwiec 2, 2023
Aktualności

Paul Walker zginął w wypadku samochodowym

Fast & Furious movie image Paul Walker
Nie żyje Paul Walker, aktor znany z filmów „Szybcy i wściekli”.  Zginął w wypadku samochodowym na północ od Los Angeles. Miał 40 lat.

Walker razem ze swym kolegą byłym kierowcą wyścigowym jechał sportowym Porsche Carrera GT. W miejscowości Santa Clarita pędzący z dużą prędkością samochód wypadł z drogi, uderzył w drzewo lub słup, a następnie stanął w płomieniach. Agent aktora poinformował na Facebooku, że Walker i jego kolega zginęli na miejscu. Potwierdził także, że aktor nie kierował samochodem, lecz był pasażerem.

Paul Walker był gościem na wystawie samochodowej w Santa Clarita, na której zbierano pieniądze na pomoc dla ofiar niedawnego tajfunu na Filipinach.

Paul Walker zyskał ogromną popularność w USA i na całym świecie przede wszystkim dzięki roli młodego policjanta Briana O’Connora w serii filmów „Szybcy i wściekli” o gangach organizujących samochodowe wyścigi uliczne.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły