Aktualności Dziewczyny Seat

Seat Ibiza Good Stuff

Seat Ibiza Good Stuff – To nie pierwszy już raz, gdy Grupa Volkswagena dla zwiększenia sprzedaży zatrudnia znane osobistości. W przeszłości były to takie gwiazdy jak Pink Floyd, Rolling Stones czy Phill Collins. Tym razem do kampanii promocyjnej Seata Ibizy Good Stuff zaproszono Shakirę.

Określenie edycji Good Stuff nie jest przypadkowe. Właśnie tak nazywa się europejska trasa koncertowa Kolumbijki. Pojazd wyróżnia się białym lakierem Candy White lub niebieskim Speed Blue, a spod nadkoli łypią do nas 16-calowe obręcze „Sonda”.

Wyposażenie wnętrza obejmuje automatyczną klimatyzację, nawigację satelitarną TomTom, iPoda Nano oraz łączność bezprzewodową Bluetooth.

Pod maską znajdziemy sprawdzoną, benzynową jednostkę 1.4 o mocy 85 KM.

Za bazowy model Seata Ibizy Good Stuff trzeba zapłacić w Wielkiej Brytanii 12,300 GBP. Chęć posiadania pięciodrzwiowej odmiany wiąże się z dopłatą 410 funtów.


[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły