czerwiec 6, 2023
Aktualności Ciekawostki

Planujesz odwiedzić Szczecin? Skorzystaj z wypożyczalni samochodów

wypozyczalnia-samochodow

Przybywając do Szczecina na dłuższy lub krótszy okres, innym środkiem transportu niż własnym samochodem warto rozważyć opcję wynajmu auta. Szczecin to piękne miasto położone w centrum europy, nieopodal polskiego morza, na skraju zalewu szczecińskiego. Wielu przybywających tu turystów lub osób podróżujących biznesowo spotyka się z problemami komunikacyjnymi. Szczecin to trzecie pod względem powierzchni miasto w Polsce. Poruszanie się po mieście komunikacją miejską przybysze tracą mnóstwo czasu, a to głównie dlatego, że Szczecin położony jest na dwóch brzegach rzeki odry. Przejazd komunikacją z Lewego brzegu na Prawy często powoduje frustrację odwiedzających, opóźnienia autobusów miejskich są niestety standardem. Na obrzeżach miasta znajduję się wiele pięknych miejsc wartych odwiedzenia, między innymi Puszcza Bukowa, Las Arkoński, Zalew Szczeciński czy miasteczka nadmorskie. Poznając uroki Szczecina i okolic warto poruszać się dogodnym transportem. Pragnąc niezależności i swobody w przemieszczaniu się, najlepszym środkiem transportu będzie dla Ciebie samochód, który ułatwi Ci poruszanie się po mieście. Odpowiedni do Twoich oczekiwań pojazd, zapewni Ci nie kto inny, lecz firma Kazauto.pl, posiadająca swój punkt przy ul. Gdańskiej 16B w Szczecinie.

Wypożycz auto w Szczecinie!

Powszechność wypożyczalni samochodów Kazauto Sp. z o.o. wzrasta z roku na rok, dzięki posiadaniu doskonałej, nowoczesnej floty pojazdów. Wypożyczalnia posiada auta z różnych segmentów, od małych, ekonomicznych, typowo miejskich aut poprzez przestronne, wysoko komfortowe pojazdy, klasy E oraz SUV. Wypożyczenie samochodu jest doskonałym pomysłem zarówno dla osób indywidualnych, prywatnych jak i rodzin, które przybywają do pięknego Szczecina i chcą w pełni wykorzystać czas na odkrycie wszelkich jego atrakcji. Wypożyczalnia Kazauto.pl, oferuje wynajem pojazdów na czas krótko oraz średnioterminowy. Zapewnia szeroki zakres aut do wynajmu, nie starszych niż 3 lata. Proponuje wynajem pojazdów z OC sprawcy, wówczas gdy Twój pojazd doznał uszkodzenia podczas kolizji lub wypadku. Przede wszystkim firma Kazauto.pl oferuje atrakcyjne ceny i warunki dla swoich klientów oraz korzystną formę płatności. Wypożyczalnia proponuje także m.in. wynajem pojazdu z fotelikiem dla Twojego dziecka oraz nawigację GPS, abyś swobodnie poruszał się po mieście, skupiając się na drodze a nie na mapie. Wszystkie pojazdy wypożyczalni Kazauto Sp. z o.o. są w pełni ubezpieczone OC+ AC + NNW +Assistace, aby zapewnić Ci spokój, komfort oraz uczynić Twoją jazdę jeszcze przyjemniejszą.

Jeżeli odwiedzasz Szczecin na okres dłuższy niż 30 dni, Kazauto.pl ma dla Ciebie przygotowaną znakomitą ofertę, na wynajem średnioterminowy samochodu. Rodzaj ten użytkowania auta charakteryzuje się możliwością uzgodnienia indywidualnych warunków płatności oraz niższą kwotą wynajmu, w porównaniu do wynajmu krótkoterminowego. Wypożyczalnia samochodów – Kazauto.pl jako jedna z niewielu firm w Szczecinie oferuje płatność kartami Mastercard, Visa oraz Maestro. Pojazd możesz zarezerwować on-line i odebrać go w dowolnym miejscu np. Lotnisku Goleniów, Dworcu PKP / PKS lub siedzibie firmy.

POMOC DROGOWA – SZCZECIN

Czy poruszasz się po Szczecinie i jego okolicach, własnym pojazdem czy też samochodem z wypożyczalni Kazauto, istnieje ryzyko związane z kolizją, wypadkiem lub innym rodzajem uszkodzenia owego pojazdu. Warto mieć na uwadze, iż firma Kazauto Sp. z o.o. od lat prowadzi działalność, również w zakresie świadczenia profesjonalnej Pomocy Drogowej, nie tylko w Szczecinie lecz także na terenie Europy. Holowanie samochodów osobowych oraz innych pojazdów, to dla floty Kazauto to chleb powszedni. Wówczas gdy Twój pojazd doznał kolizji lub wypadku na drodze, laweta oraz pomoc drogowa Kazauto przybędzie do Ciebie. W zakresie usług Pomocy Drogowej znajduje się: autoholowanie, naprawy na drodze, usługi z obszaru assistance. Zespół pracowników Kazauto to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, którzy zagwarantują Ci natychmiastową pomoc w każdym miejscu gdziekolwiek się znajdujesz.

Korzystając z Pomocy Drogowej Kazauto, otrzymasz pojazd zastępczy, wówczas gdy Twój uległ uszkodzeniu, abyś w spokoju mógł kontynuować swoją podróż. Korzystne ceny na wynajem aut, szeroki zakres nowych w pełni ubezpieczonych pojazdów, to tylko jedne z nielicznych zalet Kazauto. Pamiętaj, że laweta Kazauto przetransportuje zarówno Twój uszkodzony pojazd jak i auto zastępcze, w dogodne miejsce, które sam wybierzesz.

DOŚWIADCZENIE FIRMY

Swoją bogatą ofertę Kazauto.pl świadczy, dzięki 20letniemu doświadczeniu. Nieustannie działając od wielu lat jako pomoc drogowa oraz wypożyczalnia samochodów na rynku. Firma nie opiera się jedynie o swoje doświadczenie lecz wciąż się rozwija, zapewniając usługi najwyższej jakości oraz konkurencyjne ceny. Dzięki temu Kazauto nie ma sobie równych i zawsze możesz liczyć na ich pomoc.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty:

http://kazauto.pl

kazauto

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły