czerwiec 24, 2024
Artykuły

Pomoc Drogowa Przemysław Gołębiowski – autolaweta w Lubartowie i okolicach

Awaria pojazdu na drodze może przydarzyć się każdemu kierowcy w najmniej odpowiednim momencie. Bez względu na to, czy jesteśmy w delegacji służbowej, na rodzinnej wycieczce, czy po prostu wracamy do domu z pracy, nagła usterka samochodu może skomplikować plany i wywołać stres. W takich chwilach warto mieć świadomość, gdzie zgłosić się po pomoc.

Pomoc Drogowa Przemysław Gołębiowski zapewni bezpieczny transport Twojego pojazdu na autolawecie do wybranego miejsca w Lubartowie lub okolicach. Poznaj ofertę firmy, która jest gotowa służyć Ci pomocą w każdej sytuacji awaryjnej na drodze. Przeczytaj dalej, aby poznać szczegóły.

Co to jest autolaweta?

Autolaweta to specjalistyczny pojazd, który służy do transportu pojazdów, które są unieruchomione lub uległy wypadkowi albo kolizji. Wykorzystuje się ją, kiedy nie można holować auta za innym, sprawnym pojazdem. Typowa autolaweta wyposażona jest w wyciągarkę lub rampę, która umożliwia załadunek i rozładunek uszkodzonego auta. Aby zapobiec przemieszczaniu się transportowanego pojazdu podczas jazdy, stałym elementem lawety jest także system mocowań, który trzyma auto stabilnie.

Pomoc Drogowa Przemysław Gołębiowski przetransportuje na lawecie zarówno samochody z manualną skrzynią biegów, jak i automatyczną. Poza autolawetami, posiadamy także pojazdy przygotowane do przewozu maszyn nietypowych, np. ciężarówek, bobcatów i sprzętu rolniczego, a także motocykli. Rodzaj transportu wybieramy zawsze indywidualnie, w zależności od sytuacji i potrzeb.

Usługi autolawety w Lubartowie i okolicach

Nasza oferta usług autolawety obejmuje:

  • transport auta z punktu A do punktu B
  • szybką reakcję na zgłoszenia awaryjne
  • gwarancję przewiezienia pojazdu do miejsca docelowego w stanie niepogorszonym
  • obsługę całodobową – pracujemy 24 godziny na dobę
  • pomoc także w święta i dni ustawowo wolne od pracy

Dlaczego warto skorzystać z usług Pomocy Drogowej Przemysław Gołębiowski?

Przykładamy ogromną wagę do uczciwości i transparentności naszych działań. Naszym celem jest zrozumienie Twoich potrzeb i oczekiwań. Zawsze słuchamy uważnie, gdy opisujesz sytuację i problemy z pojazdem, bo móc dostosować do nich swoje działania. Staramy się  udzielać jasnych odpowiedzi na pytania oraz dostarczyć fachowej informacji zwrotnej o procesie transportu Twojego pojazdu na lawecie.

Zdajemy sobie sprawę, że na terenie Lubartowa możesz potrzebować także innego rodzaju pomocy. Zadzwoń do nas, jeśli:

  • zatrzaśniesz kluczyki wewnątrz auta – oferujemy  usługę awaryjnego otwierania samochodu. To bezpieczniejsze, niż próba otworzenia auta na własną rękę.
  • zabraknie Ci paliwa – dowieziemy je we wskazane miejsce na terenie Lubartowa.
  • rozładuje Ci się akumulator – dysponujemy specjalnymi Boosterami, które służą do awaryjnego rozruchu
  • złapiesz gumę lub uszkodzisz felgę – pomożemy z wymianą koła.

Sprawdź naszą szczegółową ofertę i zadzwoń do nas, kiedy znajdziesz się w trudnej sytuacji na drodze. Nasi specjaliści zjawią się na miejscu jak najszybciej, by udzielić Ci fachowej pomocy. Zadbamy o Twój samochód, jak o swój własny.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły