czerwiec 24, 2024
Aktualności Auta Sportowe Filmy Porsche

Porsche 911 Black Edition

Porsche 911 Black Edition – Podczas kwietniowej odwilży (miejmy nadzieję, że w końcu nadejdzie) w salonach Porsche rozsianych po całej Europie, pojawi się 1911 egzemplarzy serii Black Edition.

Linię Black Edition rozpoznamy po czarnym, co naturalne, lakierze Plain lub Basalt Black oraz po dziewiętnastocalowych, dwukolorowych felgach 911 Turbo-II.

Wnętrze upiększono czarnymi i srebrnymi dodatkami, a fotele fragmentarycznie pokryto skórą. Za odpowiednie nagłośnienie audio po raz kolejny zadbało Bose. Trzynaście głośników oraz aktywny subwoofer wytwarzają moc na poziomie 385W.

Do napędu użyto wolnossącej, sześciocylindrowej jednostki o pojemności 3.6 litra. Moc 345 KM i 390 Nm maksymalnego momentu obrotowego sprawia, że pierwsza setka melduje się na prędkościomierzu po 4,9 s lub 5,1 sekundy (Cabrio).

Porsche 911 Black Edition w bazowej specyfikacji to wydatek 85,538€. Za zgrabne cabrio przyjdzie nam zapłacić 96,843€.


Wideo:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wTvtheJkthc[/youtube]
[Źródło: Auto-Blog.pl]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły