grudzień 5, 2022
Aktualności Marki Porsche

Porsche 911 Carrera 4S 5M Porsche Fans

porsche-4s

Porsche świętuje właśnie 5 milionów fanów na Facebooku w ciekawy sposób. 54 tys. użytkowników portalu zagłosowało na idealną według nich wersję 911. Na podstawie zebranych opini powstała unikatowa Carrera 4S. Za przygotowanie modelu według koncepcji internautów odpowiedzialny był dział Porsche Exclusive. Teraz możemy podziwiać efekt ich prac.

Auto pokryto specjalnym lakierem Aquablaumetallic i wyposażono w zestaw „Aerokit Cup”, wyróżniający się zmodyfikowanym przednim zderzakiem z dodatkowym przednim spojlerem, a także zmienioną osłoną silnika, którą również wyposażono w spojler. W skład pakietu wchodzą 20-calowe alufelgi pomalowane na biało i specjalne oklejenie.

We wnętrzu są podświetlane progi z informacją o specjalnym przeznaczeniu modelu i aluminiowe wykończenia. Porsche 911 Carrera 4S 5M powstało tylko w jednym egzemplarzu, a teraz na profilu marki na FB prowadzony jest do 18 sierpnia konkurs, którego zwycięzca będzie miał okazję poprowadzić auto w Porsche Experience Center na Silverstone. W sumie nagrodzonych zostanie 10 osób, a miejsca od 2. do 10. premiowane będą modelem pojazdu w skali 1:43.

[nggallery id=2130]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły