Aktualności Alfa Romeo Auta Sportowe

Alfa Romeo 6C

Alfa Romeo 6C to jest właśnie to, nic nie zastąpi małego, piekielnie fajnie jeżdżącego wozidełka. Alfa Romeo 6C jest piękna i prawdopodobnie trafi do produkcji w 2020 roku.

„ALFA 6C POTWIERDZONA. Istnieje grupa ludzi, którzy są tak entuzjastycznie nastawieni do sekretów i projektów, że nie mogą zamknąć ust (rozumiemy to i doceniamy to). Z absolutnego wiarygodnego i wiarygodnego źródła zostaliśmy poinformowani, że Alfa Romeo 6C będzie częścią linii produktów Alfa Romeo. Produkcja planowana jest na początek 2020 r., A samochód zostanie pokazany prawdopodobnie w tym lub przyszłym roku na niektórych pokazach samochodowych. Miejmy nadzieję, że to prawda, znamy tę osobę, która jest bardzo głęboko zaangażowana w decyzje kierownictwa Alfa Romeo i wszystko, co powiedział w przeszłości, stało się rzeczywistością.” – wpis z twittera.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły