kwiecień 21, 2024
Aktualności Alfa Romeo Auta Sportowe

Alfa Romeo 6C

Alfa Romeo 6C to jest właśnie to, nic nie zastąpi małego, piekielnie fajnie jeżdżącego wozidełka. Alfa Romeo 6C jest piękna i prawdopodobnie trafi do produkcji w 2020 roku.

„ALFA 6C POTWIERDZONA. Istnieje grupa ludzi, którzy są tak entuzjastycznie nastawieni do sekretów i projektów, że nie mogą zamknąć ust (rozumiemy to i doceniamy to). Z absolutnego wiarygodnego i wiarygodnego źródła zostaliśmy poinformowani, że Alfa Romeo 6C będzie częścią linii produktów Alfa Romeo. Produkcja planowana jest na początek 2020 r., A samochód zostanie pokazany prawdopodobnie w tym lub przyszłym roku na niektórych pokazach samochodowych. Miejmy nadzieję, że to prawda, znamy tę osobę, która jest bardzo głęboko zaangażowana w decyzje kierownictwa Alfa Romeo i wszystko, co powiedział w przeszłości, stało się rzeczywistością.” – wpis z twittera.

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły