Aktualności Auta Sportowe Marki Porsche

Porsche 911 Carrera GTS 2015

porsche-911-gts

Porsche pokazało nowy model 911 Carrera GTS o mocy 430 KM. Poprawiono nieznacznie wygląd samochodu – zamontowano czarne wloty powietrza, przyciemniane reflektory, a także sportowy system wydechowy z chromowanymi końcówkami. Założono 20-calowe felgi kolorze czarnym. W środku znajdziemy oczywiście sportowe fotele i tapicerkę wykonaną ze skóry oraz alkantary.

Porsche 911 Carrera GTS napędza 6-cylindrowa jednostka napędowa o pojemności 3,8 litra i 430 KM mocy. Silnik współpracuje ze skrzynią PDK. Nowe Porsche pprzyspiesza od 0 do 100 km/h w 4 sekundy, natomiast wersja cabrio w 4,2 sekundy. Maksymalna prędkość wynosi 300 km/h, natomiast GTS Coupe wyposażony w manualną przekładnię oraz napęd na wszystkie koła uzyskuje 306 km/h.

Nowe modele zostały wyposażone w pakiet Sport chrono oraz system PASM, który potrafi obniżyć zawieszenie pojazdu o 10 mm. Auto trafi do sprzedaży już w listopadzie. Cena na rynku niemieckim będzie rozpoczynała się od 117 549 euro (ok. 492 tys. zł).

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YvecqVHfLh8[/youtube]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

Komentarz są wyłączone.