Aktualności Auta Sportowe Filmy Porsche

Porsche Cayman S Black Edition

Porsche Cayman S Black Edition – Czarna edycja Porsche wkracza w coraz to nowe rewiry. Było 911 i Boxster S, teraz nastał czas Caymana S. Wkrótce ujrzymy zapewne Cayenne i Panamerę Black Edition, bo nic tak nie poprawia humoru szefostwa jak dodatni bilans finansowy, uzyskany tanim kosztem.

Co więc unikalnego otrzymamy za 67,807€? Dziewiętnastocalowe, czarne obręcze, przydymione klosze reflektorów, czarne wykończenie deski rozdzielczej i serię okolicznościowych emblematów (informujący m.in. o tym, którym z pięciuset egzemplarzy aktualnie podróżujemy).

3.4-litrowy, sześciocylindrowy motor rozwija moc 330 KM/7400 obr./min oraz moment obrotowy na poziomie 370 Nm. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje 5,1 sekundy (5 s z PDK), a prędkość maksymalna to 279 km/h (277 z PDK).

Porsche Cayman S Black Edition będzie najlepszym lekarstwem na jesienną chandrę. Do salonów sprzedaży wjedzie we wrześniu.


Wideo:

[Źródło: Auto-Blog.pl]

Zobacz również:  Porsche 911 GT3 R Hybrid
Oceń ten artykuł

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły