grudzień 2, 2023
Aktualności Auta Sportowe Porsche Tuning

Porsche GT3 Snowmobile by Magnat

Porsche 911 GT3 Snowmobile – To nie czas na śnieżne wózki, chyba, że w grę wchodzi auto demonstracyjne znanej marki produkującej sprzęt nagłośnieniowy, tak do domu jak i samochodu.

Przyznacie, że Porsche 911 GT3 nie było zbyt oczywistym wyborem na pojazd tego typu. Te wszystkie klatki bezpieczeństwa i inne wyścigowe tałatajstwa. Ale istotnie, jestem pod wrażeniem. Alcantara oraz delikatna skórka otulająca zestaw audio o mocy 2100 Watt. Pięciokanałowy wzmacniacz z serii Black Core obsługuje między innymi specjalnie opracowany, 10-calowy subwoofer i głośniki wysokotonowe Magnat Selection.

Z zewnątrz samochód wyróżnia się dziewiętnastocalowymi felgami OZ Racing Ultraleggera HLT CT, obutymi mieszanką Yokohama Advan Sport w rozmiarze 235/35, 305/30. Tylko kto by się nimi interesował?

Na dalszy plan schodzą również modyfikacje silnika, przeprowadzone przez Wimmer RS. Zaopatrzony w nowe oprogramowanie i sportowy układ wydechowy, 3.8-litrowy boxer generuje moc 462 KM oraz moment obrotowy o wartości 451 Nm. Prędkość maksymalna to 317 km/h.

[nggallery id=1949]
[Źródło: Magnat]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły