wrzesień 29, 2023
Aktualności Luksusowe Marki Porsche

Porsche Panamera Exclusive Series

porsche-panamera-exclusive-0003
Porsche Panamera Exclusive Series to nowa luksusowa wersja modelu dla wymagających klientów. Samochód będzie miał premierę podczas targów motoryzacyjnych w Los Angeles.

We wnętrzu Panamera Exclusive Series zamontowano fotele obite brązową skórzaną tapicerką z perforacją umożliwiającą wentylację i czarne elementy na drzwiach.

Dla wygody pasażerów zainstalowano ekrany w zagłówkach przednich foteli o wielkości 10,1 cala, które obsługują system multimedialny. Doskonałych wrażeń dźwiękowych dostarcza system audio Burmester. Klient może zamówić również zestaw walizek pasujących do pojazdu.

Bazą luksusowego auta jest Panamera Turbo S Executive o przedłużonym o 150 mm rozstawie osi. Silnik V8 o pojemności 4,8 litra i mocy 570KM pprzyspiesza od 0 do 100 km/h w 3,9 sekundy. Maksymalna prędkość wynosi 310 km/h.

Porsche stworzy limitowaną edycję 100 egzemplarzy modelu. Cena rozpoczyna się od 249,877 euro (ponad 1 mln zł).

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły