grudzień 8, 2022
Aktualności Auta Sportowe Luksusowe Porsche Tuning

Porsche Panamera od Sportec

Sportec SP560 – Szwajcarzy ze Sportec lubują się w modyfikowaniu wszelkiego rodzaju pojazdów marki Porsche. Najnowszą koncepcją jest indywidualnie wykończona Panamera SP560.

Opuszczając zakłady w Hori, Panamera zostaje zaopatrzona w obniżone i w pełni regulowane zawieszenie powietrzne oraz sportowy układ wydechowy ze stali nierdzewnej, zakończony czterema końcówkami. Spod nadkoli łypią do nas 22-calowe felgi, obute w opony Continental. Aluminiowe obręcze kryją w sobie, komponenty poprawionego układu hamulcowego z wentylowanymi tarczami i sześcioma tłoczkami z przodu i czterema na tylnej osi.

Pod maską drzemie wzmocniona jednostka V8 BiTurbo o pojemności 4.8 litra. Silnik generuje moc 560 KM i 790 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Takie właściwości pozwalają osiągnąć setkę w 3,8 sekundy. Prędkość maksymalna to 315 km/h.


Źródło: Auto-Blog.pl

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły