Aktualności Super Samochody

Prawdziwe Bravado Banshee z GTA V

actual_1377698069

Dwudrzwiowe sportowe Bravado Banshee pojawia się w serii Grand Theft Auto. Jest szybki, zwrotny i wygląda jak Dodge Viper.  Dokładnie takie Banshee zostało zbudowane przez West Coast Customs z dbałością o najdrobniejsze detale.  Auto możemy już podziwiać na pierwszych zdjęciach.

Co więcej przy współpracy Rockstar z siecią sklepów z grami Gamestop odbywa się konkurs, w którym do wygrania jest prawdziwy Banshee. Wszystko opiera się na zasadach loterii.
Kupując i wymieniając gry oraz sprzęt konsolowy w Gamestop, zarabiamy punkty PowerUp. W tym programie lojalnościowym punkty wymieniamy na zniżki i nagrody. Teraz punkty można wymienić również na 'szanse’ w loterii, gdzie stawka toczy się o prawdziwy samochód Bravado Banshee przygotowany przez West Coast Customs, ekipę specjalistów, których możemy zobaczyć w Pimp My Ride.

[nggallery id=2142]

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły