lipiec 24, 2024
Aktualności Ciekawostki Filmy

Richard Hammond miał wypadek w super aucie Rimac Concept One

Richard Hammond miał wypadek na planie kolejnej serii The Grand Tour kręconej w Szwajcarjii. Super auto Rimac Concept One warte 2 miliony funtów spaliło się całkiem po wypadnięciu z drogi.
Hammond został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Zobacz film z wypadku Richarda Hammonda i zdjęcia rozbitego super samochodu.

 

W oświadczeniu, Grand Tour: „Richard Hammond uczestniczył w poważnym wypadku samochodowym na wzgórzu w Szwajcarii w Rimac Concept One, elektrycznym super aucie zbudowany mw Chorwacji, podczas kręcenia  Grand Tour Sezon 2 na Amazon Prime, ale na szczęście nie doznał poważnych obrażeń.

Dramatyczny materiał filmowy pokazuje moment wypadku Richard Hammond rozbija auto po zsunięciu z drogi.

https://www.youtube.com/watch?v=IEpCF2PlJRQ

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły

  1. Powiem, że jak na taki wypadek to cud, że złamał tylko nogę (tak gdzieś czytałem). Już przecież kiedyś też miał poważny wypadek. Ma facet szczęście.

  2. To nie jego pierwszy taki wypadek już raz skasował super auto. Z drugiej strony zastanawiający jest fakt, że to super auto się zapaliło czy to przypadkiem nie wina tego, że jest elektryczne?

Komentarz są wyłączone.