Aktualności BMW Luksusowe Marki Tuning

Rolls-Royce Phantom Hamann

Rolls Royce Hamann Tuning

Rolls-Royce Phantom Hamann Tuning Phantom to luksusowy samochód, produkowany przez firmę Rolls-Royce od 1925 roku. Jeden z największych synonimów luksusu wśród samochodów. Wnętrze w całości wykończone skórą, drewnem i wysokiej jakości aluminium. Cena nowego zaczyna się od 371 200 €.

Mimo wszystko inżynierowie firmy Hamann, którzy zajmują się głównie przeróbkami BMW, opracowali swoją wizję limuzyny Phantom oraz jej odkrytej odmiany Drophead Coupe. Aby nie zepsuć auta zmian jest nie wiele z zewnątrz można zauważyć potężne 23 calowe felgi z lekkich stopów srebrne lub czarne z niskoprofilowymi oponami. We wnętrzu zmieniona została kierownica na bardziej sportową, trójramienną. Utwardzono i obniżono zawieszenie, poprawiono czułość układu kierowniczego, ale najwięcej zmian zaszło pod maską. Potężny silnik V12 o pojemności 6,75 litra wzmocniony został z 460 do 535 KM, a maksymalny moment obrotowy osiąga wartość 835 Nm, zamiast fabrycznych 720 Nm. Po usunięciu ograniczenia prędkości, te luksusowe limuzyny pojadą nawet 300 km/h.

Rolls Royce Phantom vs Maybach 57s

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły