Aktualności Honda Marki

Honda Accord Type S

Honda Accord Type S

Honda Accord Type S – Honda Poland wprowadza do sprzedaży model Accord w wersji Type S z silnikiem benzynowym o pojemności 2,4 litra i mocy 201 KM oraz silnikiem wysokoprężnym o pojemności 2,2 litra i mocy 180 KM.

Usportowiona wersja popularnego i cenionego modelu Hondy przeznaczona jest dla klientów, którzy oczekują od samochodu ponadprzeciętnych osiągów i sportowych wrażeń. Honda Accord ósmej generacji zadebiutowała na polskim rynku dokładnie rok temu. Nowa Honda Accord Type S została stworzona z myślą o rywalizacji z największymi i najbardziej uznanymi konkurentami w swojej klasie. Elegancka sylwetka, bogate wyposażenie, wysoki poziom bezpieczeństwa, doskonałe właściwości jezdne oraz gama dynamicznych silników, przyczyniły się do sukcesu sprzedażowego tego modelu.

Mocniejszy silnik to nie jedyny wyróżnik Accorda w wersji Type-S. Model ten charakteryzować się będzie niżej umieszczonymi zderzakami, przednim spojlerem, poszerzonymi listwami progowymi oraz osłoną chłodnicy wykończoną przyciemnionym chromem. Ponadto wersja Type-S posiadać będzie przezroczyste klosze reflektorów oraz 18-calowe felgi aluminiowe o nowym kształcie. W Polsce trzeba będzie za nią zapłacić 135 000 zł.

Honda Accord Type S

Redakcja auto-blog.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów w tematyce motoryzacji. Lubimy pisać o samochodach, sportach motorowych oraz prezentować ciekawostki z dziedziny motoryzacji. Pisanie o motoryzacji to nasza pasja i hobby.

Podobne artykuły